Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Всесвітній день здоров'я молодь відзначала під девізом "Врятуємо життя"

 

7 квітня відзначається  Всесвітній день здоров'я, щороку цей день присвячений найактуальнішим про-блемам медицини. У 2011 році цей день проходив під девізом "Врятуємо життя...".
Саме цей девіз і взяв за основу Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час проведення акції „Врятуємо життя від наркотиків”, яка проходила на базі гуртожитку Шост-кинського вищого професійного училища.
Поставивши питання перед учнями „Що найважливіше – здоров’я чи гроші? „ то відповідь „здоров’я” була стовідсотковою. А на питання „Що ви робите для свого здоров”я кожного дня?”, то відповіді лунали не так вже бадьоро.
А що таке здоров”я?  Це широке і неоднозначне поняття, яке має безліч тракту-вань.  Учні запропонували своє визначення терміну „фізичне здоров’я” – це і стан, і здібність, і енергія займатися тим, що нам необхідне, отримуючи при цьому задово-лення, і одужувати без будь-якої допомоги.  Можливо і таке визначення має право на існування.  Не буває ж універсальної дієти, комплексу вправ або якогось позитивного мислення, які були б пригодні для кожного і на все життя. Панацеєю для всіх людей може бути тільки бажання бути здоровим. А звідси і виникає потреба в інформації по збереженню здоров’я. Саме з цією метою і була запрошена лікар-нарколог Центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді „Клініка, дружня до молоді” Терещенко Л.М., яка провела бесіду з проблем наркоманії. „Ми живемо в час масової епідемії куріння. Його фармакологічні властивості визнані аналогічним тим, які сприяють роз-витку залежності від таких наркотиків, як героїн та кокаїн. У нас в країні палять 64% чоловіків і 11% жінок. Спостерігається цікава закономірність: серед чоловіків – чим нижчий рівень кваліфікації, тим більша доля курців. Серед жінок – протилежна тенде-нція: жінок-курців більше серед освічених і з високим рівнем матеріальної забезпече-ності”.
Також  в ході акції було з’ясовано, що таке „хімічна залежність”, її наслідки на організм людини та особистість людини у цілому. Більш наглядно познайомитися з „деградацією” наркозалежної людини учні мали змогу переглянувши документальний фільм  „Світ без наркотиків”.
Фактори, які руйнують здоров’я, діють не ізольовано, а разом, взаємопов’язано. Це значно посилює їх негативний ефект. Згідно  статистичним даним: кожної минути від СНІДу вмирає 6 чоловік; кожні 15 секунд вмирає 1 людина від алкоголю; кожні 6 секунд вмирає одна людина від хвороб пов’язаних з курінням.
Спочатку негативні звички, а потім хвороби наказують людей за їх легковаж-ність, і за незнання. Тож чи варто розплачуватися життям за „бурхливу молодість” та її звички.
7 квітня – всесвітній день здоров’я, а також в цей день православні відмічають свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Цього дня Господь „благословляє усяке дихання”. Тож благослови нас, Пресвята Богородиця,  на здоров’я!
Директор ШМЦСССДМ
Т.А. Гурба


14.04.2011 23:04

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"