Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про це перший заступник голови облдержадміністрації зазначив під час прес-конференції.

«Розвиток промислових підприємств регіону сприяє реалізації ініціатив Віктора ЯНУКОВИЧА щодо створення нових робочих місць, зростання заробітної плати, соціального забезпечення та захищеності громадян», – зазначив Віктор Чернявський.

За підсумками І кварталу поточного року приріст промислової продукції склав 5,5%, поінформував посадовець. За його словами, основою позитивної динаміки в промисловому секторі стало машинобудування. Галузь збільшила випуск продукції більш, ніж на 30%.

Найбільше зростання виробництва намітилося у ПАТ «Насосенергомаш»,  ВАТ «ВНДІкомпресормаш», ПАТ «Свеський насосний завод»,  ТОВ «Мотордеталь-Конотоп».

«Збільшення замовлень на продукцію промислових підприємств дозволило підвищити заробітну плату працівникам. Так, зокрема, у ПАТ «СНВО ім. Фрунзе» з 1 квітня заробітна плата зросла більш, ніж на 10%», – підкреслив Віктор Чернявський.

«Розширили виробництво підприємства хімічної та нафтохімічної промисловості. У березні проти лютого цього року випуск їх продукції зріс на 5%», – поінформував куратор галузі.

Середня заробітна плата у промисловому секторі за І квартал 2012 року склала близько 2700 гривень, що на 15 % більше, ніж за І квартал 2011 року.

«Обласна влада працює для людей, створюючи комфортні умови для життя громадян та поліпшуючи якість надання адміністративних послуг», – наголосив Віктор Чернявський.

«Ми маємо максимально спростити та наблизити адміністративні послуги до людей. Таке завдання перед нами ставлять Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ та голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ», – зауважив посадовець.

Адміністративні центри розпочнуть свою роботу в містах обласного значення з 1 травня 2012 року та в кожному районі області – з 1 липня 2012 року, повідомив Віктор Чернявський. Нині вже відкрито адміністративний центр в Конотопі, найближчим часом очікується відкриття таких центрів у Сумах, Охтирці, Глухові, Ромнах та Шостці.

На переконання посадовця, перелік питань, з якими кожен бажаючий може звернутися до центру, – досить широкий, зокрема, компенсаційні виплати постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, оформлення та виплата субсидій, державних допомог, соціальний захист інвалідів та ветеранів, легалізація і реєстрація громадських організацій тощо. 

Паралельно з адміністративними на Сумщині відкриваються і дозвільні центри, які мають на меті створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Нині діє 25 дозвільних центрів в усіх районах та містах обласного значення. Тут можна отримати 96 видів дозвільних документів, зокрема, дозволи на виконання будівельних робіт, розміщення зовнішньої реклами, документи карантинної та санітарно-епідеміологічної служб тощо. «За лютий-березень в області видано близько 8 тисяч дозвільних документів, що на 7,3 тисячі більше, ніж за відповідний період минулого року. Це – результат роботи влади, яка спрощує дозвільні процедури для бізнесу», – зауважив Віктор Чернявський.12.04.2012 19:37

Источник: Сумська обласна державна адміністрація www.state-gov.sumy.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"