Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звання високе – чоловік і захисник людського роду. В Шостці презентовано збірку, присвячену Івану Євдокименку

«Звання високе – чоловік і захисник людського роду». Під такою назвою пройшло свято-презентація в Центральній дитячій бібліотеці ім.М.Горького,присвячене  захисникам України. На захід прийшли  учні 5 школи -5 та 7 класів (класні керівники: Небилиця Ольга Дмитрівна та Розуван Олена Олександрівна).

 

Гостями свята були: учасник АТО-П’ятак Андрій Олексійович, мати загиблого у зоні АТОЄвдокименка Івана – Валентина Михайлівна та його батько Микола Костянтинович, мати загиблого Василя Кондратенка – Світлана Василівна,директор КЗ «Шосткинська міська ЦБС»-Євтушенко О.І.

 

Перед присутніми  виступила провідний бібліотекар відділу обслуговування дітей 5-9 класівЦДБ ім.М.Горького-Тригубченко Л.О. , розповіла про ситуацію в країні, яка склалася в останні роки.

Лариса Олександрівна назвала молодих людей,мешканців міста,які віддали своє життя захищаючи рідну землю на сході України.

Кондратенко Василь, який загинув в серпні 2014 року під  Ясинуватою, Коворотний Сергій, загинув в серпні 2014 року під Новосвітлівкою та Євдокименко Іван – загинув,захищаючи Донецький аеропорт.

 

Саме –Івану   Євдокименку -  воїну розвідувальної роти УНСО у складі 81-ї окремої аеромобільної бригади сухопутних військ ЗС України, який загинув у Донецькому аеропорту 20 січня 2015 року і була присвячена збірка, яку склали працівники міської бібліотеки ім.Л.Толстого.

 

Ця невеличка збірка вміщує ряд фотографій,вірші та спогади про нього,статті з періодичних видань.Презентація цієї книжечки і відбулася на заході. Директор ЦБС висловила подяку всім, хто приймав участь у створенні книги, подарувала декілька примірників гостям, які були на святі.

 

На заході була присутня  класний керівник Івана з 6 по 9 клас – Небилиця Ольга Дмитрівна, яка розповіла про свого  учня, згадала яскраві моменти із його шкільного життя. А учні 7 класу читали вірші  Івана, які він сам написав.

 

Мати та батько Івана Євдокименказ глибоким болем у душі ділилися спогадами  про свого сина.

 

До слова був запрошений П’ятак А.О., який перебував в зоні АТО.Він привітав майбутніх захисників зі святом,поділився своїми спогадами про службу та солдатську мужність.

 

В бібліотеці для дітей  оформлена фото-викладка «Герої не вмирають!». В кінці заходу була оголошена хвилина  мовчання за загиблими .Усі присутні висловили щиру подяку гостям та подарували їм квіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 11.10.2016 19:51

Источник: Міська ЦБС http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"