Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт про основні підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради у І півріччі 2013 року

26.03.2013 працівниками відділу на базі Сумського обласного центру післядипломної освіти прийнято участь відео-семінару для начальників і спеціалістів відділів ведення Реєстру за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Реалізацій вимог рішень Центральної виборчої комісії щодо здійснення заходів з введення Державного реєстру виборців».

Періодичне поновлення персональних даних Реєстру

Кожного місяця до 7 числа своєчасно інформували про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 19.01.2011 № 16, своєчасно отримували та завантажували до АІТС Реєстру відомості про виборців, визначені статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

У звітному періоді до відомостей періодичного поновлення було включено 385 виборців (осіб), що на 113 менше І півріччя минулого року, у тому числі; 219 виборців, яким виповнилося вісімнадцять років, що на 72 менше аналогічного періоду минулого року. Викликають занепокоєння щодо наповнення бази про осіб, яким виповниться 18 років, органами Державної міграційної служби. 871 виборців, які зареєстрували своє місце проживання; 440, які зняті з реєстрації; 623 виборця, які померли; 473 виборці, які змінили прізвище, ім'я, по батькові, місце або дату народження; 10 виборців-військовослужбовців строкової служби, які прибули до військових частин для проходження служби та 10 виборців, які вибули з військових частин, 4 виборці, які визнані судами недієздатними, 1 виборець, який зареєстрований в закладах з обліку бездомних громадян і 185 виборців відносно яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно, з них подано: органами охорони здоров'я - 18; органами соціального захисту населення - 17 та 150 осіб виявлено, перевірено працівниками відділу, 1 особа набула громадянство України та по 3 особам припинено громадянство. Взято на контроль щодо осіб, які нездатні пересуватися самостійно оскільки під час проведення чергових виборів народних депутатів України, що відбулися 28.10.2012, Службою розпорядника Реєстру було вказано на нерівномірне завантаження органами ведення Реєстру до АІТС відомостей про виборців, які постійно нездатні самостійно пересуватися. В першому півріччі розпочата робота по перевірці та внесенню осіб НСП, робота буде продовжена.

За результатами опрацювання всіх відомостей про виборців (станом на 27.06.2013) на підставі 212 наказів начальника відділу до бази Реєстру:

- включено 272 виборця, що на 113 менше аналогічного періоду минулого року;

-  внесено   змін   до   персональних   даних   473   виборців,   що   на   16   менше аналогічного періоду минулого року;

-  знищено записів відносно 38 виборців що на 17 менше аналогічного періоду минулого року.

Уточнення персональних даних Реєстру та взаємодія із суб'єктами подання відомостей про виборців

Відділом ведення Реєстру надіслано до (органів, закладів, установ, визначених статтею 22 Закону, 35 запитів щодо уточнення відомостей про 1290 виборців, що на 350 виборців більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Порівняно з І півріччям минулого року збільшилася кількість запитів до органів Державної міграційної служби у Сумській області (далі - органів ДМС). Так, станом на 27.06.2013 надіслано 25 запитів щодо уточнення відомостей про 737 виборців, що менше аналогічного періоду 2012 року на 100 виборців (або 12,0%).

До відділів Державної реєстрації актів цивільного стану надіслано 3 запита щодо уточнення відомостей про 27 виборців.

Подано 1 подання до зміни меж виборчих дільниць та приміщень до голосування та видалено з меж виборчих дільниць адміністративну будівлю..

У цьому питанні необхідно врахувати вимогу постанови Центральної виборчої комісії від 01.07.2013 № 163, а саме: під час виборчого процесу відповідних виборів подання щодо зміни адреси приміщення для голосування та/або адреси приміщення дільничної виборчої комісії може бути внесено не пізніш як за 25 днів до дня голосування, а межі виборчої дільниці можуть бути змінені лише у зв'язку з необхідністю віднесення до цієї виборчої дільниці, виборця, виборча адреса якого не входить до меж жодної виборчої дільниці. У зв'язку з цим доцільно детально проаналізувати ситуацію щодо приміщень та меж по кожній виборчій дільниці.

Відповідно до ч.б ст. 19, ч.8 ст. 20, ч.ч. 20-22 ст. 22, ч.5 ст. 23 Закону орган ведення Реєстру перед прийняттям рішення щодо внесення до бази даних Реєстру запису про виборця або змін до його персональних даних у Реєстрі маємо право звернутися до виборця з метою перевірки чи уточнення відомостей про нього. У зв'язку з цим у квітні цього року АІТС Реєстру додано можливість формування та обліку звернень відділу ведення Реєстру до виборця.

Аналіз звіту та щомісячної оцінки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців показує, що відділ ведення Державного реєстру Шосткинської міської ради має високий рейтинг, як по відділам Сумської області, так і в цілому по Україні.23.07.2013 09:12

Источник: відділу ведення Державного реєстру виборців http://shostka-rada.gov.ua/derzhavnij_reestr/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"