Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво


 

Кількість українців, які підтримують вступ України до ЄС, із 2013 року збільшилася на 21% - соцдослідження


9 липня у Києві презентували результати кількісних всеукраїнських соціологічних досліджень щодо ставлення і поінформованості громадськості стосовно вступу України до ЄС та НАТО. Дослідження було виконане на державне замовлення (замовник – Держкомтелерадіо) у травні-червні цього року переможцем відповідного тендера – ТОВ «Центр стратегічного розвитку територій». У презентації взяли участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко, директор ТОВ «Центр стратегічного розвитку територій» Андрій Орлов.

За словами Андрія Орлова, дослідження щодо ЄС свідчить, що переважна частина українців підтримує приєднання до Європейського Союзу (67%) та  висловлює високий рівень довіри Європейському Союзу як стратегічному партнерові України (63%). Спостерігається  позитивна динаміка показників підтримки приєднання України до ЄС у часі – з 2013 року кількість українців, які виступають за ЄС, збільшилась на 21%. У цілому українці очікують від інтеграції до ЄС розширення власних можливостей та розвитку України відповідно до сучасних світових тенденцій.


 

«Євроінтеграція: сила можливостей» – в Уряді підбили підсумки інформаційної кампанії


У Будинку Уряду відбувся захід, присвячений підбиттю підсумків інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей». Кампанія, яка тривала понад рік, була ініційована та реалізована Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки низки партнерів. Її мета – роз’яснення та популяризація практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України.


 

Україна може стати секторальною державою-членом Єдиного цифрового ринку ЄС після виконання Дорожньої карти інтеграції


Дорожня карта інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС стала результатом дій Уряду, які привели до того, що інтеграція до цифрового ринку стала одним з чотирьох пріоритетів секторальної інтеграції з ЄС. Про це зазначила Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час прес-конференції на тему: “Інтеграція України в Єдиний цифровий ринок ЄС: досягнення та перспективи”, що відбуался 26 червня 2019 року в інформагентстві УНІАН.


 

2 серпня набуде чинності євроінтеграційний закон про органічне виробництво


Імплементація Закону України №2496-VIII «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», сприятиме очищенню органічного сектора від недобросовісних виробників. Про це сказала в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева під час відкриття V Міжнародної конференції з органічного рослинництва, яка протягом двох днів (20-21 червня) триває в Полтавській Національній аграрній академії, повідомляє прес-служба Мінагро. Програмою заходу передбачено проведення Дня органічного поля, де буде продемонстровано нові технології в дії.


 

ЄС на книжковій полиці


Шосткинська центральна дитяча бібліотека є учасницею проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та  юнацтва в Україні».

 


 

Президент України В.Зеленський відвідав штаб-квартиру НАТО


Курс на набуття повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі 4 червня.

«Стратегічний курс України – на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО. Це закріплено в Конституції України і залишається нашим незмінним зовнішньополітичним пріоритетом», – наголосив Глава держави.


 

Спільна прес-конференція Президента України та Генерального секретаря НАТО 

День «Є» у Сумах: Україна – це Європа


Юстиція Сумщини сьогодні серед тих, хто святкує наповнений цікавими заходами та ідеями День Європи, який покликаний ще раз утвердити істину: Україна – це Європа.


 

Шосткинці поділились досвідом створення Шосткинської об'єднаної територіальної громади


14 травня 2019 року   у виконкомі  Шосткинської міської ради відбулась зустріч з колегами Конотопської міської ради, в ході якої шосткинці поділилися досвідом створення Шосткинської об'єднаної територіальної громади.


 

Східне партнерство: висновки Голови ради міністрів закордонних справ ЄС з нагоди 10-ї річниці ініціативи 

Як в Україні відзначатимуть День Європи?


Щороку третьої суботи травня Україна відзначає День Європи. Цьогоріч він обіцяє бути особливо масштабним і змістовним. Заходи плануються в Києві, у всіх обласних та районних центрах нашої держави. «Ми повертаємося додому – у родину вільних націй Європи. Цими теплими весняними днями вкотре нагадуємо, насамперед, собі, хто ми», – зазначила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.


 

Шосткинці та партнери з Евросоюзу спiльно генерують стартапи


Шостка-центр стартапiв. Ви знали, що на одному покосi трави можна розробити щонайменше 5 стартапiв? Стартап - iдея в гарнiй подачi. Вся сучасна економiка та iнвестицiйна дiяльнiсть - це стартапи. А старт стартапу - думка. За iнiцiативи мiського голови Миколи Ноги iндустрiальний парк "Свема", бiзнес-iнкубатор нашого Шосткинського iнституту Сумду управлiння економiки мiськради, Шосткинський iнститут та партнери з Евросоюзу спiльно генерують стартапи для втiлення в Шостцi кращого досвiду.


 

В Шостці презентували План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста


14 травня 2019 року у виконкомі Шосткинської міської ради  відбулась презентація "Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату  міста  Шостки".  


 

ЄС допомагає збереженню екології Чорного моря


Покращення екологічного стану Чорного моря – обов’язок нашої країни в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Щоб визначити головні проблеми Чорного моря і надати рекомендації щодо їх вирішення, співробітники Українського наукового центру екології моря (м. Одеса) проводять дослідження в рамках проекту ЄС «Удосконалення екологічного моніторингу в Чорному морі» (EMBLAS).


 

Учням і військовим розкажуть про євроінтеграційний курс у Конституції


Заходи присвячені 23-й річниці Конституції України.

 30.04.2019 15:40 / / Комментарии (0)
1    2    3    4    5    6

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"