Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Представники Європейської Комісії позитивно оцінили стан реалізації проектів у сфері ядерної безпеки та поводження з радіоактивними відходами в Україні

8 вересня в рамках 63 Генеральної конференції МАГАТЕ проведено засідання Наглядової ради з виконання проектів програми Інструменту співробітництва у сфері ядерної безпеки (ІСЯБ) у м. Відень (Республіка Австрія), під час якого здійснено огляд програми ІСЯБ в Україні та викликів, що стоять перед нею. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Представник Міненерговугілля Світлана Кульчицька презентувала прогрес України щодо реалізації проекту з приведення у безпечний стан території та об’єктів колишнього ВО «Придніпровський хімічний завод».

Було поінформовано про виконання зобов’язань України для забезпечення подальшого фінансування проекту з боку Європейської Комісії, а саме – відновлення ліцензії для ДП «Бар’єр» та затвердження Державної  цільової екологічної програми з приведення у безпечний стан території та об’єктів на 2019-2023 рр., що дозволить здійснювати повноцінну партнерську підтримку всіх заходів, запланованих до виконання на майданчику ВО ПХЗ.

Представники Європейської Комісії відзначили, що Україною виконані зобов’язання та домовленості, що були досягнуті сторонами на попередньому засіданні Наглядової ради у жовтні минулого року. Отриманий прогрес дозволить у найближчий час відновити роботи та здійснити першочергові заходи за проектом.

Окрім того, поінформовано про зацікавленість Бристольського університету у виконанні досліджень території та найбільш забруднених об’єктів на майданчику з використанням сучасних технологій, які можуть бути виконані вже у жовтні цього року .

Також у рамках засідання були розглянуті питання реалізації проектів у сфері поводження з радіоактивними відходами, реструктуризації сектору РАВ, незалежності регулюючого органу, та обговорена нова програма підтримки ЄК після завершення ІСЯБ.

Керівництво проектів програми ІСЯБ високо оцінило прогрес України щодо реалізації проектів у сфері ядерної та радіаційної безпеки та поводження  з радіоактивними відходами та запевнило у готовності розвивати співпрацю за цим напрямом у майбутньому.23.09.2019 16:33

Источник: Євроінтеграція https://eu-ua.org/novyny/predstavnyky-yevropeyskoyi-komisiyi-pozytyvno-ocinyly-stan-realizaciyi-proektiv-u-sferi
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"