Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В Шостці презентували План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста

14 травня 2019 року у виконкомі Шосткинської міської ради  відбулась презентація "Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату  міста  Шостки".  

 

Презентацію для посадових осіб місцевого самоврядування , керівників комунальних підприємств   та організацій міста, депутатів міської ради  та  громадськості провели президент Фонду "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" Руслан Щербаков     та  віце - президент фонду  Віктор Медвєдєв. В рамках візиту   гості  поспілкувались   з міським головою Миколою Ногою, який розповів про стратегію розвитку Шостки та чинники, які на цей процес впливають.

 

Енергозбереження та  енергоефективність  є важливими питаннями  сучасності, які впливають на  економічний та  енергетичний  розвиток громад. Шостка  приєдналася  до ініціативи Європейської комісії з питань сталого енергетичного розвитку міст Угода мерів  у 2018 році, підписавши угоду, що зобов'язує місто знизити рівень викидів СО2 в атмосферу на 30% до 2030 року.

 

Ціль розробки "Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста  Шостки"  – започаткування системного підходу до управління енергетичними ресурсами громади,  націленого на сталий енергетичний розвиток за рахунок:

 

- розрахунку енергетичного потенціалу громади по споживанню та виробництву теплоносіїв через виконані енергетичні аудити та сформовану муніципальну енергетичну інформаційну систему, яка використовується в якості експертної моделі по запровадженню програмноцільових показників;

 

- відбору ефективних енергетичних проектів, з реальною можливістю залучення кредитних коштів та приватних інвесторів;

 

- комбінування організаційних та регуляторних заходів по започаткуванню системи енергетичного менеджменту на рівні громади;

 

- залучення механізмів державно-приватного партнерства для реалізації проектів ПДСЕРК. План дій не є сталим  документом. Зі зміною обставин  до нього можуть вноситися зміни.

 

Ухвалення Шосткинською  міською радою  "Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста  Шостки"  надасть можливість міській владі, бізнесу та громадськості надавати свої проекти  щодо енергозбереження та енергоефективності  до міжнародних організацій - донорів  та отримувати гранти на їх реалізацію.

 

Програма дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста  Шостки  буде запропонована до затвердження на черговій сесії міської ради.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 14.05.2019 14:57

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"