Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Міський голова Микола Нога: Сьогодні Україна має свою державу, але її треба захищати

У День Соборності України в Центрі естетичного виховання «Юність»  матерям п’яти загиблих шосткинських героїв вручили відзнаки — орден матері бійця АТО. Також відбувся святковий концерт —  інтерактивна подорож Україною, здійснити яку допомагали відомі   хореографічні колективи Шостки.

Громадську відзнаку – орден матері бійця АТО отримали цього дня матері   загиблих на Донбасі шосткинців — Івана Євдокименка, Василя  Кондратенка, Костянтина Сергієнка, Ярослава Бугаєвського та Сергія  Коворотного. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять наших   полеглих захисників.

 

«Сьогодні Україна має свою державу, але її треба захищати. Дехто не може  погодитися з тим, щоб ми були вільними, незалежними і процвітаючими" — зазначив міський голова Шостки Микола Нога.

 

 

 Зі сторінки Миколи Ноги у Facebook


День Соборності — це нагода осмислити те, що цементує українську  державність, впевнені шосткинці, які прийшли до Центру естетичного  виховання на урочистості. Вони зазначають, що сьогодні для кожного   українця найважливіше — мати успішну, щасливу, незалежну, суверенну і   єдину країну. «Я вважаю, що це свято повинно мати велике значення для кожного українця", — зауважує шосткинець Геннадій.

 
Це день, коли Україна об’єдналася в єдину, суверенну, соборну державу. Хочеться, аби її кордони завжди були цілісними «Як говорив відомий український письменник Олесь Гончар: «Бережіть собори своїх душ». Тож, на мою думку соборність — це собори душ, це наша духовність, це наші державні цінності», — підкреслює жителька міста Лариса.
 
 

 

Зі сторінки Миколи Ноги у Facebook


Захід пройшов у форматі інтерактивної подорожі. Учасники святкового  концерту крок за кроком складали з пазлів карту нашої держави, перемежовуючи ці дії з хореографічними композиціями у виконанні відомих  танцювальних колективів нашого міста — «Джерельця»«Шарму» та  «Сюрприризу», які виконували танці, притаманні тому чи іншому регіону
України.

 

Зі сторінки Миколи Ноги у Facebook


Ведуча заходу Вікторія Федоренко розповіла присутнім про неповторну  природу, історичну та культурну спадщину кожного з регіонів України. На  сцені також виступали солістки студії естрадної пісні «Мікс».

«Сьогодні Україна має свою державу, але її треба захищати. Дехто не може  погодитися з тим, щоб ми були вільними, незалежними і процвітаючими" — зазначив міський голова Шостки Микола Нога.

Найсумніша звістка для Шостки за останні роки — це загибель п’яти наших земляків  Наприкінці заходу солістки «Міксу» виконали державний гімн, до якого

долучилися матері загиблих героїв та глядачі. А підняті усім залом жовті та блакитні стрічки, утворили живий прапор України.24.01.2020 11:32

Источник: http://shostkanews.city/ http://shostkanews.city/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"