Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Хороводи і пісні навколо ялинки разом із Дідом Морозом і  Снігуронькою, веселі конкурси і розваги, концерт, подарунки, солодкими смаколиками — так мешканці міста 12 січня відсвяткували День  Лазарівського мікрорайону.

 

Мешканці Лазарівського мікрорайону Наталії Григорівні 90 років, але незважаючи на свій солідний вік та слабке здоров’я, жінка пішки пройшла кілька вулиць, аби подивитися на святкування. Зізнається, що ще 3 роки тому сама брала участь у народних гуляннях з нагоди Дня мікрорайону, тепер же прийшла сюди у ролі глядача.

 

 

Все розпочалося 18 років тому, коли головою вуличного комітету обрали  Галину Галанжину. Саме тоді вирішили, що Лазарівський мікрорайон візначатиме Старий Новий рік масштабними народними гуляннями. За її  словами, це зараз головну новорічну ялинку надає міськвиконком, а раніше  зелену красуню встановлювали силами місцевих мешканців.

 

 

Кожного року програма святкових заходів оновлюється, а цьогоріч змінилося  і місце проведення гулянь. Ялинку встановили у мальовничій місцевості на околиці мікрорайону – поблизу сосновий ліс, дитячий майданчик, і вперше в  історії святкувань – торговельні ятки зі смаколиками, іграшками і   сувенірами.

 

 

Незмінними сценаристами, ведучими і діючими особами свята Лазарівського  мікрорайону виступають працівники Шосткинського Центру культури і дозвілля. Саме вони створюють новорічну атмосферу, яка змушує пускатися  в танок як дітей, так і дорослих.

 

 

 

Разом з Дідом Морозом і Снігуронькою мешканці Лазарівського  мікрорайонуводили хороводи навколо новорічної ялинки, брали участь у веселих розвагах, співали, а найменші містяни розповідали вірші – за що і отримували від Діда Мороза подарунки.

 

 

 

До речі, у святкуваннях брали участь не лише місцеві мешканці, а й жителі  інших мікрорайонів нашого міста, які спеціально приїхали у Лазарівку на народні гуляння. І ті, і інші не приховували свого захоплення від дійства та зізналися, що кожного року із нетерпінням чекають Дня Лазарівського  мікрорайону.

 

Автор Світлана Ковальчук14.01.2020 10:10

Источник: http://shostkanews.city/ http://shostkanews.city/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"