Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

У Шостці частина лікарів змінить місце прийому. Як тепер до них потрапити

Редакція ШосткаNews.City поговорила з лікарями про зміни, які сталися у медичній сфері у 2019-му, та чого чекати наступного року.

 

Зміни у медичній галузі почалися з осені 2018 року. Тоді з'явився «Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Містян закликали укладати декларації зі своїми дільничними терапевтами, інакше медична допомога для тих, хто залишився «за бортом», була б платною. Наразі з лікарями первинної ланки Шостки мешканцы підписали 61 тисячу декларацій.

У 2020 році нововведення продовжуватимуться. Зокрема, вони стосуватимуться кадрової політики. «Ми хотіли б залучати молодих лікарів і спільно з органами місцевого самоврядування

шукати шляхи їхньої підтримки», — зазначив Олександр Жук, директор «Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги».

 

 Фото Шосткинська ЦРЛ

 

Відбудеться у наступному році і оптимізація приміщень. У зв’язку із цим зміниться місце прийому лікарів. Так, до дитячої поліклініки переїдуть лікарі первинної ланки з амбулаторії №1. Лікарів первинної ланки з амбулаторії №4 переведуть до приміщення жіночої консультації, а ті у свою чергу вже вестимуть прийом у пологовому відділенні.

 

За словами медиків, зміни які відбулись за останній рік, принесли тільки покращення. Центр ПМСД підписав договір з Національною службою здоров'я, що дозволило збільшити фінансування первинної ланки.

 

Зараз в усіх амбулаторіях є електронні реєстратури, що мають полегшувати запис до лікарів. Також збільшили час прийому терапевтів. Відповідно подовжили і денну роботу поліклінік. Тепер вони працюють до 18:00. Наразі стало можливим отримання медичної допомоги в вихідні, святкові та неробочі дні. В амбулаторії №4 та дитячій поліклініці до 14:00 працює черговий лікар.

За цей час почали ремонтувати медичні заклади. Першою стала дитяча поліклініка. Всі кабінети лікарів-педіатрів пройшли косметичний ремонт. В одному з таких веде прийом Ольга Білоброва.

 

 

 

Фото Шосткинський центр ПМСД

 

«Ми забезпечені зараз усім необхідним для правильної діагностики та лікування — від шпателів одноразового використання до таких приладів, як отоофтальмоскоп і електрокардіограф», — наголосила вона.

 

За словами Олександра Жука, на предмети довгострокового користування та медичне обладнання цього року витратили 1 млн 119 тисяч грн. На придбання медикаментів пішло 444 тисячі грн, з них туберкулін для реакцій на манту для дітей профінансували з місцевого бюджету на майже 417 тисяч грн. За кошти місцевого бюджету купувались товари медичного призначення — це підгузки, пелюшки на суму 140 тисяч грн. На пільгові медикаменти пішов майже 1 млн 142 тисячі грн. З них на наркотичні засоби – 710 тисяч грн.

 

Заробітну плати лікарі отримували без затримок — на відміну від вторинної ланки. Оскільки центр первинної медико-санітарної допомоги працює не за бюджетним, а за господарським кодексом, прив’язки до тарифної сітки не має. Заробітні плати —  на договірній основі й вони зросли.

Центр первинної медико-санітарної допомоги вже має свій сайт.

 

 

ШосткаNews.City

 

Там можна побачити адреси та номери телефонів різних поліклінічно-терапевтичних амбулаторій. Записатись на прийом до лікаря також можна через цей онлайн-сервіс. Як наголосив Олександр Жук, у наступному році покращення умов праці медиків продовжуватиметься. Кожен лікар матиме свій службовий мобільний телефон, по якому він може спілкуватись у робочий час із пацієнтами. У всіх амбулаторіях біля реєстратур розмістять скриньки відгуків та пропозицій.

 

 

 

 

 10.01.2020 13:40

Источник: http://shostkanews.city/ http://shostkanews.city/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"