Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Ремонтні роботи в інфекційному відділенні дитячої лікарні розпочали в 2019 році. Вже оновили приймальний покій, замінили вікна, відремонтували частину палат. Третій поверх педіатричного відділення також набуває сучасного вигляду. Редакція ШосткаNews.City подивилася, як медичний заклад зазнає перетворень.

Пані Наталія — мешканка Києва. Привезла на свята донечку у  Шостку, але через раптову хворобу дитини відпочинок у бабусі довелося
проміняти на лікарняне ліжко.

 

Порівнюючи столичні палати з шосткинськими, жінка була приємно здивована — нові меблі і сантехніка, енергозберігаючі вікна, жалюзі, рівні свіжопофарбовані стіни. "Я вперше знаходжуся у цій лікарні, але тут колись лежала зі мною мама. І від неї я чула, що умови перебування у цьому медичному закладі далекі від ідеальних. Потрапивши сюди, була вражена – таких комфортних умов я не бачила навіть у столичних лікарнях".  Хотілося б, аби і у всіх інших палатах зробили такий же ремонт

 

Головний лікар Шосткинської дитячої лікарні Тетяна Гончар стверджує — ремонтні роботи педіатричного відділення тривають і найбличшим часом будуть завершені.

Наразі тут замінені на енергозберігаючі усі вікна, завдяки чому у приміщенні, і палатах зокрема стало набагато тепліше і комфортніше
  

"Також замінені усі комунікації. Відремонтоване реанімаційне відділення і чотири палати. Будемо в цьому напрямку рухатися і далі", — запевнила керівник.

 

Як розповів начальник управління капітального будівництва Шосткинської міської ради Іван Левченко, на заміну вікон виділил 600 тисяч грн з державного бюджету. На інші види робіт в рамках капітального ремонту дитячої лікарні пішло 424 тисяі грн кошторису держави. Також за рахунок державної субвенції, сума якої склала 275 тисяч грн, зробили ремонт подвір'я медичного закладу.

 

За словами завідуючої педіатричним відділенням Галини Кені,  комфортні умови у лікарні є запорукою найшвидшого одужання маленьких пацієнтів, у якому зацікавлені як їх батьки, так і лікарі. "Залишилося відремонтувати декілька боксів і дві палати. Дякую усім особам, задіяним у процесі оновлення нашої дитячої лікарні", — говорить лікар.

 

Продовжується і капітальний ремонт інфекційного відділення дитячої лікарні. За словами Тетяни Гончар, для його проведення залучили кошти місцевого бюджету. Як повідомила начальник фінансового управління Шосткинської міської ради Ольга Голушко, з бюджету міста на капітальний ремонт дитячої лікарні виділили 516,3 тисячі грн. 

 

Робота не стоїть на місці,а перші її результати демонструють, що відділення, яке протягом багатьох років не зазнавало ремонту, найближчим часом буде не впізнати. "Наразі відремонтовані декілька палат, приймальне відділення, встановлені вікна", — розповідає лікар.

 

Окрім цього, замінили вікна у приміщенні дитячої поліклініки. А саме у коридорах, рентгенкабінеті, фізкабінеті та актовій залі. Загалом у  Шосткинській дитячій лікарні за останній час встановили 45 нових вікон.

 

Прогнозується, що у 2020 році на ремонт лікарняного закладу виділять 530 тисяч грн з міського бюджету.15.01.2020 09:18

Источник: Shostka-news http://shostkanews.city/read/misto/59919/nezabarom-shostkinsku-dityachu-likarnyu-bude-ne-vpiznati
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"