Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Місцеві вибори 2015

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Державний реєстр виборців

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

Мінекономрозвитку презентує офіційний портал координації міжнародної допомоги Openaid.gov.ua

Міністерство економічного розвитку і торгівлі створило офіційний портал координації міжнародної допомоги в Україні Openaid.gov.ua. Портал містить найбільшу в Україні базу даних щодо проектів міжнародної допомоги, а також цілу низку інструментів, які будуть цікаві як для донорських організацій, так і для виконавців програм, а також представників ЗМІ.

 

Головне завдання Openaid.gov.ua – створити web-платформу для взаємодії стейкхолдерів: донорів (іноземні країни, міжнародні організації, ЄС, ОЕСР), бенефіціарів (державні органи виконавчої влади), реципієнтів (державні органи і організації, НУО, приватні компанії, громадяни), виконавців (міжнародні компанії, організації, українські приватні компанії), а також для публічного і прозорого обміну інформацією.

 

Для зручності використання всі проекти міжнародної допомоги зведено у єдиний каталог, з детальною інформацію про замовника, вартість, виконавця, бенефіціара і актуальний статус проекту. Всі проекти також згруповані за регіонами і за напрямками реформ (наприклад, дерегуляція чи податкова реформа). Це дозволяє не тільки відслідковувати деталі окремого проекту, але й формувати статистичні дані і аналітику. Деякі аналітичні показники, наприклад, кількість проектів по роках та по секторах, вже автоматизовано у вигляді діаграм в окремому розділі сайтів.

 

Окрім даних про вже зареєстровані проекти, портал Openaid.gov.ua містить дві електронні послуги подачі документів: для реєстрації проектів міжнародної технічної допомоги та для акредитації виконавців (міжнародних організацій). А у розділі події і новини публікуються анонси щодо актуальних заходів та публікацій донорів.

“Для Мінекономрозвитку як координатора технічної допомоги головним пріоритетом є ефективність використання залучених коштів. Тому вкрай важливо забезпечити вільний доступ до величезної кількості інформації про міжнародні проекти”, - зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

 

Він додав, що портал Openaid.gov.ua, з одного боку, забезпечує можливість контролю і моніторингу, а з іншого – значно полегшує доступ до величезної кількості ресурсів, які пропонують нам міжнародні партнери. “Ми вдячні донорськім організаціям, які підтримують реформи в Україні. Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб використання ресурсів було максимально ефективним”, - підкреслив Максим Нефьодов.

 

Зі свого боку директор Департаменту міжнародних програм Мінекономрозвитку Олена Трегуб зазначила, що портал Openaid.gov.ua зводить до мінімуму можливості для корупції завдяки дотриманню високих стандартів прозорості. «Як наслідок, ми очікуємо на зростання довіри до дій Уряду від усіх сторін, залучених до міжнародних проектів», — сказала вона.

Реалізацію проекту було розпочато в січні 2016 року, розповіла керівник проекту Оксана Борисенко. “Ми склали технічне завдання, а Представництво ЄС провело тендер для відбору ІТ компанії. Після численних тестувань і доповнень ми запустили проект в тестовому режимі в жовтні і далі продовжуємо його вдосконалювати. Дякую нашим міжнародним партнерам, колегами з Мінекономрозвитку, волонтерам та розробникам за реалізацію проекту”, - додала вона.

 

Планується, що наступного року на порталі Openaid.gov.ua з’явиться можливість створення он-лайн кабінетів (державних органів, донорів, організації, які реєструють проекти), шаблон для он-лайн звіту, підписка на оголошення про гранти і тендери, інтегрований інструмент створення веб-сайтів проектів міжнародної допомоги, у вигляді під-сайту Openaid, для можливості доступу до інформації по проекту навіть через декілька років після закінчення проекту тощо.

 

Розробка порталу Openaid.gov.ua здійснюється виключно за рахунок донорських коштів, без залучення бюджетних коштів .

 

Довідково.

Міжнародна технічна допомога (МТД) надається Україні на безоплатній та безповоротній основі країнами-донорами та міжнародними організаціями з 1992 року практично в усіх сферах економіки та суспільного життя. В рамках надання Україні міжнародної технічної допомоги співробітництво здійснюється з 13 країнами (укладено міжнародні рамкові угоди), крім того допомогу надають уряди Франції, КНР, Польщі також з Європейським Союзом та понад 20 міжнародними організаціями.

 

Найбільшими донорами для України були та залишаються Сполучені Штати Америки та Європейський Союз. Іншими донорами є Канада, ФРН, Швеція, Швейцарія, Японія, Туреччина, Данія, а також організації системи ООН, Світовий банк, ЄБРР, ОЕСР. За всі роки співробітництва донорами виділено понад 9 мільярдів доларів США.

Координатором міжнародної технічної допомоги з боку Уряду виступає Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.12.01.2017 11:59

Источник: http://openaid.gov.ua/ http://openaid.gov.ua/
 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"