Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В Арт Центрі відкриється виставка видатного українського художника Бориса Егіазаряна

Як повідомив Ігор Фатун, начальник відділу культури і туризму ШМР 19 травня о 18.00 в Арт Центрі відбудеться відкриття виставки видатного українського художника  Бориса Егіазаряна (живопис та графіка). На гостей заходу чекає атмосфера натхнення та творча зустріч з художником, який завітає до Шостки  з міста  Києва.

На своій сторінці в "Фейсбук" художник розповідає про історію створення виставки  та  запрошує на відкриття:

 

Boris Yeghiazaryan

19 травня у місті Шостка Сумської області буде відкриття моєї виставки. Це для мене важлива виставка, і до неї я готувався довго. Будуть виставлені в основному нові роботи. Окрім виставки у мене буде зустріч з родичами загиблих на війні наших хлопців. Ми усі разом будемо вшановувати пам'ять наших хлопців і жертв політичних репресій. Але виставку ми відкриваємо, бо життя продовжується. Одним словом їду зміцнювати північний кордон України)))

 

А історія ідеї виставки цікава. Спробую наскільки це можливо коротко розповісти її. Це було десь рік тому. Olga Kryvoruchko дуже ввічливо, але наполегливо запросила мене як українського художника взяти участь у конференції Архітектура майбутнього. Потім мені подзвонила Iryna Ozymokповторила запрошення і сказала, що мене просять виступити на конференції і чекають від мене нових позитивних ідей. Це мене спантеличило остаточно.

 

Ще мені Ольга сказала, що Oksana Markarova, Міністр фінансів України, яка підтримала цю подію, запропонувала в Інституті зовнішніх відносин Університету імені Шевченка, де відбувалась конференція, зробити мою міні-виставку. Вона мала додати естетику до цієї події. Пропозиції Оксани я не міг відмовити, бо це мій давній, хороший, улюблений друг.

 

Мені було дуже цікаво послухати учасників конференції. Мене сильно здивувало наскільки я не знав і не здогадувався, які серйозні європейські інновації застосовуються в українських великих і маленьких містах, і які цікаві, активні люди працюють над цим. Модератором була Ірина Озимок. Вона багато цікавого робить для України. Так Ірина запропонувала мені закінчити конференцію моїм виступом. Я був схвильований, але мій виступ був натхненним.

 

Після конференції я познайомився з багатьма цікавими людьми. Зокрема, мене познайомили з мером міста Шостка і розповіли про нього багато цікавого. І ось Микола Петрович Нога мене в той день наполегливо запросив зробити виставку в Шостці. А коли директор Шостка Арт центр, художник Ігор Сірий вислав мені фотографії виставкових залів, я потім в Києві розповідав, що такого виставкого залу немає не лише в Києві, а й будь-яке європейське місто позаздрило б центру. Ігоря я мучив цілий рік, поки ми визначились з датами виставки.

 

І ось тиждень назад приїхала з Шостки чарівна Maria Rodionova з чудовим Миколою, акуратно упакували половину моєї майстерні й благополучно повезли в Шостку. Вночі подзвонили мені, що роботи в Арт-Центрі.

 

Ось такі неймовірні люди стали організаторами цієї важливої для мене виставки.

 

Так що, запрошую!))

 

 15.05.2019 14:41

Источник: Shostka-news http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"