Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Чари української пісні

Програма дитячого дозвілля від Центральної дитячої бібліотеки під час осінніх канікул вже не один рік  збирає школярів міста на ігри, конкурси, вікторини,  майстер-класи та інші книжкові розваги.

Сьогодні в стінах бібліотеки для дітей 5-9 класів шкіл міста пройшла фольк -мозаїка «Чари української пісні». На захід зібралося багато школярів -  прихильників української пісні.

 

Українська пісня... Це - божий дар  для України..  Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією.

 

З давніх-давен славилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Михайло Стельмах писав, що пісня супроводжує українця від колиски до могили, бо не було значної події в житті народу, нема такого людського почуття, яке б не озвалося в українській пісні чи ніжністю струни, чи рокотанням грому. Український народ створив так багато пісень, що, якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя.

 

Працівники бібліотеки розповіли присутнім про історію виникнення української пісні, про її різноманітні жанри - обрядові, родинно-побутові, чумацькі, козацькі, рекрутські, солдатські,колискові, жартівливі, сатиричні й ліричні. Тематична поличка , присвячена українській пісні, зазначила, що в фонді бібліотеки є велика кількість збірок пісень різних видів та жанрів.

 

Досить довгий час вважалося, що за силою впливу на психіку людини на першому місці стоїть кохання, але останні дослідницькі роботи вчених-психологів доводять, що кохання стоїть аж на шостому місці, а на першому – музика і пісня.

 

Пісня допомагає не тільки будувати й жити, пісня допомагає подолати стрес і навіть депресію. На заході діти були ознайомлені  не тільки з національними українськими піснями, але і з класичними музичними творами , а також з різними композиторами.  

 

Школярі здійснили чудову подорож країною української пісні, помилувалися її барвами і красою, прийняли участь у конкурсах та вікторинах. Поринули у світ танцю, бо яка музика може існувати без танців. Для дітей був проведений конкурс – загадка «Танці народів Європи». Фольк – мозаїка пройшла емоційно і піднесено. Тож нехай завжди з нами буде  пісня, нехай збереже вона тепло наших сердець, наше життя, нехай вона робить усіх душевнішими, багатшими, красивішими у своїх почуттях, підносить нашу національну і людську гідність.

 

 

 

 

 

 25.10.2016 13:29

Источник: Міська ЦБС http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"