Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Діяльність дошкільних закладів Сумської області у 2014 році

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області  у 2014 році в області функціонувало 528 дошкільних навчальних заклади (356 у сільській місцевості та 172 заклади у міських поселеннях) різних типів та форм власності, більшість з яких (87%) – загального розвитку.

Із загальної кількості дошкільних закладів кожний другий – навчально-виховний комплекс  типу «школа-садок», 38% – ясла-садки.

Впродовж 2014р. дошкільнi навчальні заклади освіти відвідували 37,8 тис. вихованців (29,6 тис. дітей у міських поселеннях та 8,2 тис. в сільській місцевості), переважна більшість дітей виховувалась в яслах-садках (78,5%).

Крім того, на кінець 2014р. в області нараховувалось 1,5 тис. дітей, охоплених соціально-педагогічним патронатом (1,1 тис. дітей у міських поселеннях та 0,4 тис. в сільській місцевості).

На кінець 2014р. в області нараховувалось 235 закладів, які працювали з перевантаженням груп. Як результат, на 100 місць в дошкільних закладах області припадало 115 дітей, а по  міських поселеннях цей показник був значно вищий (127). Найбільш перевантаженими залишаються дошкільні заклади міст Охтирки (154), Глухова (144), Ромни (138), а також Білопільського району (127).

У 46 дошкільних закладах працювали групи короткотривалого перебування дітей. Протягом 2014р. їх відвідувало 612 дітей.

Для дітей з вадами розвитку в області у 2014 році працювало 70 дошкільних закладів, в яких було відкрито 140 груп спеціального призначення, більшість таких груп – для дітей з порушеннями мови. Групи спеціального призначення відвідувало 2,0 тис. дітей.

 В області також функціонувало 8 дошкільних навчальних закладів, які мали санаторні групи. Всього в них нараховувалось 20 санаторних груп, які протягом 2014 року відвідувало  366 дітей.

На кінець 2014р. в дошкільних навчальних закладах виховувалось                 324 дитини-інваліди, 194 дитини-сироти і позбавлених батьківського піклування, 347 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.             

Значна кількість таких вихованців перебуває в дошкільних закладах міст Суми, Конотоп, Ромни, Шостка та Сумського, Тростянецького і Шосткинського районів.

 

 

25.03.15

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"