Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

Відбувся прийом громадян міським головою. На прийом звернулися 78 осіб з 53 питаннями. Найбільше питань з якими жителі міста звернулися до міського голови це питання житлово-комунального господарства (26%) та тарифів на послугу з теплопостачання, яку населенню надає підприємство ТОВ ШП «ХаЕР» - (24%).
26% звернень стосувалися соціального захисту, а саме надання матеріальної допомоги (15%) та допомоги в призначенні субсидії (11%). 15% громадян звернулися з питаннями відключення від мереж центрального опалення.

 

Також жителів міста хвилювали проблеми працевлаштування, охорони здоров’я, праці та заробітної плати.Зареєстровано 5 колективних звернень громадян, які не згодні з тарифами на послуги теплопостачання та мають бажання відключитися від мереж централізованого опалення.Для вирішення питання оплати послуг теплопостачання населенням вживається ряд заходів:

 

1.Відповідно до вимог рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 17.01.2020 №9 підприємствами ТОВ «Шостка-тепло» та КП «ШКЗ «Імпульс» здійснений перерахунок плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення у зв’язку із зміною ціни природного газу за грудень 2019 року на 20%.

 

2.Прийнято рішення виконкому від 16.01.2020 №1, яким поставлено вимогу ТОВ «ШП «ХаЕР» здійснений перерахунок плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення у зв’язку із зміною ціни природного газу за грудень 2019 року. Направлені листи до Міністерства розвитку громад та територій України, НКРЕКП з метою надання роз’яснень щодо застосування механізмів здійснення перерахунків нарахувань підприємством ТОВ «ШП «ХаЕР».

 

3.Прийнято рішення про надання матеріальної допомоги в сумі 400 грн. на компенсацію комунальних платежів жителям будинків, де фактичний тариф за грудень 2019 року за один квадратний метр опалювальної площі становить більше 43,90 грн..

 

4. Визначені 36 будинків, яким надано право на відключення від мереж централізованого опалення та перехід на автономне опалення.

 

 27.01.2020 16:54

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"