Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Інформація про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради за I квартал 2014 року

Основна увага при виконанні плану роботи виконавчого комітету Шосткинської міської ради була зосереджена на виконанні завдань, визначених Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови.

Для забезпечення плану роботи вживалися необхідні організаційні заходи, проводились апаратні наради при міському голові, заступниках міського голови, керуючим справами виконкому, засідання виконавчого комітету міської ради, наради, робочі зустрічі, семінари, перевірки, що сприяло прийняттю оптимальних управлінських рішень, реалізації повноважень, делегованих міській раді.

 

Протягом І кварталу 2014 року відбулося 3 засідання виконкому,  на яких було розглянуто     питання:

 

Стан виконання

-  місцевого бюджету за 9 місяців  2013 року; 

-  програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2013 рік за 9 місяців 2013 року;

Затверджено 

-       Проект місцевого бюджету м. Шостка на 2014 рік;       

-  Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2014 рік

-  Проект міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 рік;

-  Проект «Міської програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів на 2014-2016 роки».

 

П ідведені підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2013 рік та визначено завдання на 2014 рік.  Розглянуто стан та затверджено заходи щодо благоустрою та санітарного стану міста у весняно-літній період 2014 року.

 

За погодженням з міським головою та членами виконкому прийнято 29 рішень в робочому порядку без розгляду на засіданні виконкому.

На засіданнях виконкому прийнято 61 рішення виконкому.

 

Всього прийнято 90  рішень виконавчого комітету.

 

Видано 17 розпоряджень міського голови з основної діяльності та   98 розпоряджень з кадрових питань.

 

Проведено 11 апаратних нарад при міському голові, на яких розглянуто 9 з 11  запланованих питань.

 

За погодженням з міським головою питання  про проведення ветеринарно-санітарного нагляду на об’єктах, підконтрольних службі ветеринарної медицини та       хід виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 07.12.2012 року №496-ОД “Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту області на 2013 рік ” та рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 25.12.2012 №460 «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту міста Шостка на 2013 рік» будуть розглянуті на апаратних нарадах при міському голові в ІІ кварталі 2014 року.

Заслухано  звіти керівників структурних підрозділів, підприємств, установ, організацій міста   про роботу архівного відділу міської ради, відділу комунальної власності Шосткинської міської ради, Управління Пенсійного Фонду України в м.Шостка та Шосткинському районі, відділу ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради, Шосткинського Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності, управління Держземагенства в м.Шостка та Шосткинському районі.

  Розглянуто стан роботи із зверненнями громадян в управлінні житлово-комунального господарства,  відділі містобудування та архітектури, стан роботи із зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах   міської ради.

За окремим дорученням міського голови розглянуто питання щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров′я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань, забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій (у контексті проголошення 2014 року – Роком учасників бойових дій на території інших держав).

  Загальним  відділом постійно здійснювався контроль за виконанням Законів України, Постанов Кабінету Міністрів України, Указів Президента України, розпоряджень, доручень,  голови обласної державної адміністрації, рішень обласної ради та інших документів органів влади вищого рівня.

Протягом І кварталу 2014 року  на виконанні перебувало 188 документів:

Розпорядження голови ОДА – 99

Рішення обласної ради –22

Доручення голови ОДА – 27

Протоколи нарад -12

Інші документи -28

16      з яких виконано, 13 – знято з контролю.

Крім того контроль здійснювався за 55 власними документами. Протягом звітного періоду знято з контрою 13 документів.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щомісяця проводиться аналіз рішень виконкому щодо виконання делегованих повноважень.

Згідно плану проводились засідання дорадчих органів.

Так, протягом звітного періоду відбулися засідання комісії:

 з питань захисту прав дитини,

 тимчасової комісії з погашення  заборгованості із виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 робочої групи щодо створення в місті нових робочих місць

 робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

 спостережної комісії при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради

 адміністративної комісії при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради

 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   

 робочої групи з вивчення питання розвитку галузей економіки та контролю за якістю продукції, товарів, робіт і послуг

 протиепізоотичної комісії

 комітету з конкурсних торгів  

 міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 ради підприємців

 координаційної ради з питань розвитку Індустріального парку «Свема» 

 комітету доступності при виконавчому комітеті  та інші.

 Посадові особи брали участь у засіданнях колегій ОДА, відеселекторних нарадах, селекторних нарадах тощо.

Згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови від 26.12.2013 р. № 73-ОД «Про прийом громадян» проводився прийом громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконкому в приміщенні виконкому.

На особистий прийом протягом звітного періоду звернулося 142 громадян. Всього до виконавчого комітету міської ради надійшло 533 письмових звернення  та 57 звернень через органи влади вищого рівня.

На виконання розпорядженням міського голови від 26.12.2013 р. № 73-ОД «Про прийом громадян» проведено 36 прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради, керуючим справами виконкому, заступниками міського голови в трудових колективах підприємств, установ, організацій міста.

Згідно плану роботи організовано та проведено   загальноміські культурно-масові  та спортивні заходи.

Відбулися заходи з нагоди Нового року та Різдва Христова, привітання трудових колективів,  Свято Водохреща, Новорічні заходи в Локотському,

Куйбишевському, Лазарівському та Артемівському мікрорайонах міста. В дитячій школі мистецтв відбудеться концерт студентів класу духових та

ударних інструментів Харківського університету мистецтв ім. Котляревського, проведено вечір-вшанування пам′яті В.Висьоцького «Чуть помедленнее». 15 лютого відбувся мітінг-реквієм з нагоди 25-ти річчя виводу радянських військ з Афганістану. На базі Центру естетичного виховання  проведено конференцію пам’яті К.Ушинського. Проведено ряд заходів  присвячені 200 річчя від Дня народження Т.Г. Шевченко. Відбувся міський конкурс «Таланти багатодітної родини» та міський етап Всеукраїнського фестивалю-  конкурсу «Молодь обирає здоров»я». В краєзнавчому музеї відкрито художню виставку «Весняний капіж».

В зв’язку з трагічними подіями в Україні відмінено проведення запланованих заходів з нагоди Дня захисника Вітчизни, Міжнародного Жіночого Дня, Дня працівників житлово-комунального господарства тощо.

Проведено  Чемпіонат України  з футзалу в ДЮСШ «Імпульс»,  турнір  хокею з шайбою,  Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці та Всеукраїнський турнір з індорхокею.

З робочим візитом місто відвідав голова Сумської обласної державної адміністрації Шульга В.П.

                          

 

 28.03.14

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"