Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Інформація про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради за I квартал 2015 року

 

Основна увага при виконанні плану роботи виконавчого комітету Шосткинської міської ради була зосереджена на виконанні завдань, визначених Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови.

Для забезпечення плану роботи вживалися необхідні організаційні заходи, проводились апаратні наради при міському голові, заступниках міського голови, керуючому справами виконкому, засідання виконавчого комітету міської ради, наради, робочі зустрічі, семінари, перевірки, що сприяло прийняттю оптимальних управлінських рішень, реалізації повноважень, делегованих міській раді.

 

Протягом І кварталу 2015 року відбулося 3 засідання виконкому,  на яких було розглянуто   основні  питання: про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2014 рік та завдання на 2015 рік та про  виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2014 рік.   Схвалено проект змін до Програми  підтримки малого підприємництва м. Шостка на 2013-2016 роки.  Відзначено  вчителя   Шосткинської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, переможця другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Прийнято рішення про черговий призов громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2015 року; про проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту у 2015 році.

За погодженням з міським головою та членами виконкому в робочому порядку прийнято 26 рішень виконкому.

На засіданнях  прийнято 61 рішення виконкому; Всього прийнято 92  рішення.

Видано 14 розпоряджень міського голови з основної діяльності та   98 розпоряджень з кадрових питань.

 

 Проведено 12 апаратних нарад при міському голові, на яких розглянуто  11  запланованих питань та , за погодженням з міським головою, заслухано інформацію заступника військового комісару Шосткинського-Середино-Будського об′єднаного військового комісару про мобілізацію та підтримку патріотичних настроїв населення.

Заслухано  звіти керівників архівного, організаційного відділів, відділу  комунальної власності, відділу ведення державного реєстру виборців, управління Пенсійного Фонду України в м.Шостка та Шосткинському районі, Шосткинського Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності, управління Держземагенства в м.Шостка та Шосткинському районі.

  

Розглянуто стан виконавської дисципліни та роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах міської ради та окремо в управлінні житлово-комунального господарства, секторі обліку та розподілу житла.

Підведені підсумки виконання в 2014 році розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.12.2013 року №512-ОД “Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту області на 2014 рік ” та рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 30.12.2013 №375 «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту міста Шостка на 2014 рік».

Міським головою видано 16 доручень керівникам структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій в частині посилення роботи із сім′ями військовослужбовців, що проходять службу в зоні АТО, громадянами тимчасово переміщеними в межах країни із зони проведення АТО, економії бюджетних коштів та енергоресурсів, приведення до належного стану об’єктів цивільного захисту, підготовки населення до надання первинної медичної допомоги.

 

Загальним  відділом міської ради постійно здійснювався контроль за виконанням Законів України, Постанов Кабінету Міністрів України, Указів Президента України, розпоряджень, доручень  голови обласної державної адміністрації, рішень обласної ради та інших розпорядчих документів органів влади вищого рівня.

 

Протягом І кварталу 2015 року  на виконанні перебувало 220 документів:

Розпорядження голови ОДА – 91;Рішення обласної ради –21;Доручення голови ОДА – 11;Протоколи нарад -17; Інші документи -19

14 - виконано, 12 – знято з контролю.

 

Крім того контроль здійснювався за 61 власними документами. Протягом звітного періоду знято з контрою 6 документів.

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щомісяця проводиться аналіз рішень виконкому щодо виконання делегованих повноважень.

Згідно плану проводились засідання дорадчих органів.

 

Посадові особи брали участь у заходах, організованих Сумською ОДА, відеселекторних нарадах, семінарах  тощо.

 

Згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови від 19.12.2014 р. № 61-ОД «Про прийом громадян» проводився прийом громадян міським головою,  заступниками міського голови, керуючим справами виконкому в приміщенні виконкому.

 

На особистий прийом протягом звітного періоду звернулося 190 громадян. Всього до виконавчого комітету міської ради надійшло 667 письмових звернення, з них    84 - через органи влади вищого рівня.

 

На виконання розпорядженням міського голови від 19.12.2014 р. № 61-ОД «Про прийом громадян» проведено 24 прийоми громадян міським головою, керуючим справами виконкому, заступниками міського голови в трудових колективах підприємств, установ, організацій міста.

 

3

Згідно плану роботи організовано та проведено   загальноміські культурно-масові  та спортивні заходи.

Відбулися заходи з нагоди Нового року та Різдва Христова, привітання трудових колективів,  Свято Водохреща, Новорічні заходи в Лазарівському мікрорайоні.

15 лютого відбувся мітінг-реквієм з нагоди 26-ти річчя виводу  військ з Афганістану.  Проведено ряд заходів  присвячених 201- річчю від Дня народження Т.Г. Шевченко. В краєзнавчому музеї організовано фото та художні виставки. Традиційно відкрито художню виставка «Весняний капіж». Проведено міські заходи з нагоди Міжнародного Жіночого Дня, Дня Святого Валентина

За участю представників Сумської ОДА 20.03.2015 р. відбулося відкриття обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!». 29.03.2015 року

 Проведено  Чемпіонат північного регіону області  з футзалу, Чемпіонат області по   хокею з шайбою,  Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці та Всеукраїнський турнір з індорхокею, чемпіонат області з ковзанярського спорту, чемпіонат міста з шахів, міська спартакіада на честь І.М. Кожедуба.

Проведено урочисте відкриття меморіальних дошок воїнам – шосткинцям, загиблим за Україну в зоні проведення АТО,  організовано  поїздки волонтерських груп в зону АТО,  зустрічі з військовослужбовцями, які були призвані та відряджені для виконання службових завдань в зоні АТО.

З робочим візитом місто відвідав голова Сумської обласної державної адміністрації  Клочко М.О.

                    

        

 

Начальник загального відділу                                                              Т.М. Єпик

 

 

 

31.03.15

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"